За по-малко от 4 дни "Хебър" играе два пъти с "Балкан", довечера излиза в Ботевград

ПазарджикДнес "Хебър" ще гостува на "Балкан" - Ботевград  в среща от втория кръг на междуобластния финал, зона София, в турнира за Купата на България.

"Балкан" победи като гост четвъртодивизионния "Левски"- Чепинци с 4:1 в среща от първия кръг, в който Хебър почиваше. На стадиона в Ботевград двата състава излизат в 17 часа.

Само няколко дни по-късно, в неделя, двата отбора ще се срещнат отново, но този път в среща от VI кръг на Трета лига - Югозападна група. Домакин този път ще е "Хебър". Мачът на стадион "Г. Бенковски" е от 17.00 часа.