Новина: Евгени Чолаков е носител на купата при младежите по фехтовка, Кристина Данаилова е втора при кадетките
(Категория: Спорт)
Публикувано от pamedia
Monday 11 May 2015 - 19:22:58

Пентатлон, Евгени Чолаков, Пазарджик, На провелия се в събота и неделя международен турнир "Младост " по фехтовка в София, кръг от състезанията за купата на България за деца до 11 ,13  и 15 год. - кадети и кадетки, състезателите на СК "Пентатлон" - Пазарджик извоюваха един златен, един сребърен и два бронзови медала.

Светлозар Искров бе непобедим при кадетите и спечели златния медал. Кристина Данаилова се класира втора при момичетата до 15г. и трета на състезанието за кадети а младата ни надежда Денислав Кантарджиев спечели бронзов медал при момчетата до 11г., съобщи Димитър Донов, треньор на "Пентатон".
В края на състезанието тържествено бяха връчени и призовете на носителите на купа "България" по фехтовка - шпага за 2015г. за всички възрасти.
Евгени Чолаков спечели купата при младежите, а Кристина Данаилова  е  втора при кадетките и трета при момичетата до 15г.