Новина: "Хебър" ще е домакин на турнир от осминафиналите и на четвъртфинал за Купата на CEV
(Категория: Спорт)
Публикувано от pamedia
Friday 20 November 2020 - 09:38:41

Пазарджик

Волейболният "Хебър" Пазарджик ще бъде домакин на 1/8-финалите и 1/4-финалите на престижния европейски турнир Купата на CEV.
Двубоите ще се състоят в периода 15-17 декември в зала “Васил Левски”. В първия ден пазарджиклии ще се изправят срещу руския "Зенит" (Санкт Петербург), а чешкият "Дукла" (Либерец) излиза срещу беларуския "Строител" (Минск).
Двойките ще изиграят по един мач, а победителите от двата двубоя ще излязат един срещу друг на следващия ден за 1/4-финали.
Престижното домакинство идва, след като в началото на седмицата "Хебър" записа две победи с по 3-0 гейма срещу албанския "Ерзени" (Шияк) и гарантира мястото си в следващия етап на турнира.