Новина: Христо Йовев и Йордан Гюров са първи на Държавното по модерен двубой за 14год.
(Категория: Спорт)
Публикувано от pamedia
Monday 09 April 2012 - 11:14:31

6amp_090412.jpgСветовните вицешампиони по Биатъл за 2011год. Христо Йовев и Йордан Гюров окупираха първите места на Държавното по модерен двубой за 14год., провело се във Варна на „Спорт палас“. При отлични условия на обновената база състезателите на  спортен клуб „Шампион“ се представиха отлично, съобщи треньорът Анна Георгиева. Заедно с Явор Величков и Илия Сотиров те завоюваха отборната шампионска титла и спечелиха при щафетите като не оставиха никакви надежди на останалите 13 отбора участници в първенството на страната.

При момичетата шампионката Валентина Георгиева (12год.) успя да вземе сребърния медал в конкуренция с 38 участнички от 12-отбора и заедно с Виолета Георгиева,Юлия Спасова и Емилия Стефанова се класираха на 3-то място в щафетната надпревара в силната конкуренция на 12 отбора.
Ръководството на СК „Шампион“ -Пазарджик, поздравя всичките си  състезатели за успешното защитаване честа на клуба и града и им пожелава още по-големи резултати на финалния кръг.