Новина: Блестящо представяне за Дара Стоянова и Адриана Данова на първото за сезона състезание
(Категория: Институции)
Публикувано от pamedia
Sunday 17 February 2019 - 22:22:05

Дара Стоянова

Огромен успех завоюваха гимнастичките на СКХГ "Диляна Прима" - Пазарджик в началото на този състезателен сезон.  В III-тия международен турнир по художествена гимнастика за купа „Олимпия 74”, където взеха участие над 350 състезателки от 25 клуба от 10 държави в София и сред висока конкуренция в категория „А“ за девойки младша възраст, родните грации обраха всички престижни първи места.

Дара Стоянова безапелационно спечели златото в Ммногобоя, златен медал на въже и златен медал на бухалки, бронзов медал на топка. Дебют на съчетание с топка направи Адриана Данова и успя да спечели сребърен медал. На съчетание с  въже Ади спечели бронзов медал. Треньорският състав на клуба с право може да се гордее с успехите на гимнастичките.