Новина: Скандален развой на срещата "Хебър" - "Левски"
(Категория: Спорт)
Публикувано от pamedia
Saturday 03 November 2018 - 20:40:03

Пазарджик

Владо Николов изведе сините волейболисти  в началото на третия гейм, след като получи жълт, а след това и червен картон за оспорване на съдийско решение.
При резултат 7:4 за пазарджишкия тим главният съдия не зачете колебливо вдигнатия и веднага свален флаг на асистента си край страничната линия. Старши треньорът на сините  навлезе в игралното поле и потърси сметка за отсъждането и незабавно бе декориран - първоначално в жълто, а след това и в червено.

Така, общо взето вяло движещият се към логичната си развръзка мач, получи неочаквано силен емоционален финал. В първите два гейма момчетата на Атанас Петров се наложиха с 25:128 и 25:19, без да блестят особено.

Въпреки скандалния край публиката, изпълнила отново до краен предел зала "В. Левски", аплодира волейболистите от Пазарджик за третата им поредна победа. "Дори и да е имало грешка, подобна реакция е недопустима. Трябва да бъде наказан." Така коментираха на излизане от залата привържениците на "Хебър", отчитайки разликите в класите, което накарало бившия национал да не изчака края на разгрома за своя отбор.