Новина: Борислав Палашев и Маурисио Папазов - държавни шампиони по триатлон за 2018г.
(Категория: Спорт)
Публикувано от pamedia
Tuesday 11 September 2018 - 13:31:18

Палашев

СК "Палашев" отбеляза няколко успеха на провелото се Държавно първентство по триатлон - Камчия 2018г.  Състезанието приключи изключително успешно за нНай-големия представител на СК “Палашев” - Борислав Палашев завърши със златно отличие на 750 м плуване - 20 км колоездене - 5 км бягане и успя да извоюва повече от 5 минути разлика от състезателя, класирал се на второ място.

Маурисио Папазов също донесе поредния златен медал на дистанция 300 м плуване - 10 км колоездене -2.5 км бягане.

Никол Колишева направи страхотно и борбено състезание и  успя да заеме почетното 4-то място. Кристияна Димова също се представи достойно и се класира в десятката на същата дистанция.

Ръководството на клуба поздрави всички участници и им пожела успехи на следващото състезание - Балканско първенство в Македония.