Новина: Четири първи места и едно трето за състезателите на "Кодокан" от Държавното по джудо в столицата
(Категория: Институции)
Публикувано от pamedia
Monday 29 January 2018 - 11:01:23

Кодокан

Състезателите  по джудо от СК „Кодокан“ участваха през уикенда в Държавно първенство в град София, зала „Универсиада“. Състезателите от Пазарджик успяха да се представят отлично като завоюваха четири  златни медала и един бронзов в своите категории. Това е един отличен старт за новата година, съобщи треньорът Георги Георгиев.

Кодокан

Джудистите на спортен клуб „Кодокан“ показаха, че са едни от най-добрите. В надпреварата взеха участие петнадесет състезатели от клуба - дванадесет младежи и три девойки.

Ученикът от Спортно училище град Пазарджик – Мариян Палев, безапелационно грабна първото място и  спечели златен медал в категория до 45 килограма. Държавни шампиони в своите категории станаха също Горан Козарев  -60 кг., Любомир Станоев – 73 кг. и Борислав Владов - +90 кг.

Бронзов медал спечели Лина-Мария Александрова  в категорията до 63 кг., а Мартина Тряскова изгуби в битката за бронза и остана пета в категория до 52 кг.