Новина: "Хебър" прекърши и "Левски" с 3:2 гейма, в събота чака "Марек" в зала "В. Левски"
(Категория: Спорт)
Публикувано от pamedia
Wednesday 24 January 2018 - 01:48:56

София ВК Хебър

След като в събота "Хебър" победи в Пазарджик ЦСКА с 3:2 гейма,  със същия резултат съкруши и "Левски" като гост в столичната зала "Универсиада". Момчетата на Атанас Петров успяха да обърнат развоя на мача от 2:0 до 2:3 гейма. Резултатите в отделните части: 23-25; 22-25; 25-23; 25-11; 13-15. Така след XIV междинен кръг пазарджишкият отбор отново е на пето място във временното класиране на Суперлигата.
В събота от 18:30 часа в зала "В.Левски" "Хебър" домакинства на "Марек" /Дупница/.

Снимката е от фейсбук страницата на ВК "Хебър", а клубът изказва благодарности на всички от публиката, които пътуваха до София и подкрепиха отбора.