Новина: Каратеките на Тонус-спорт спечелиха купата “Шотокан Карате До Пловдив”, шестима се готвят за проверка за участие в Европейската купа
(Категория: Спорт)
Публикувано от pamedia
Monday 10 April 2017 - 10:47:38

Тонус спорт - Пазарджик, Българска национална карате организация /БНКО/ проведе своя 5-ти детски турнир по карате за купа “Шотокан Карате До Пловдив”в дисциплина “Ката”.
В състезанието СК ”Тонус – спорт” взе участие с 13 състезатели и спечели 9 медала, като от тях 4 - златни, 2 - сребърни и 3 - бронзови.
При най-малките със златен медал се окичиха Георги Василев и със сребърен -  Виктор Топчийски.

При 8-9 годишните златен медал спечели Асен Присадов, сребърен за Виктор Минеков и бронзов за Христиан Спасов.
При 10-11 годишните златен медал завоюва Мартин Илиев и бронзов медал за Йордан Георгиев.
При 12-13 годишните златен медал за Радост Гогова и бронзов за Анелия Цветкова.
Състезателите на СК” Тонус-спорт” спечелиха и отборното класиране, с което станаха притежатели на  купата на турнира.
Сенсей Асен Василев съобщи, че за Радост Гогова, Асен Присадов, Сами Далли, Мартин Илиев, Виктор Минеков и Йордан Георгиев това е последно официално състезание и проверка на спортната им форма преди участието им в началото на май, на Европейската купа на  SKDUN  в Суботица, Сърбия.