Новина: В 84-та минута "Хебър" - "Чавдар" -Етрополе - 1:3
(Категория: Спорт)
Публикувано от pamedia
Wednesday 02 November 2016 - 15:44:00

Хебър
Капитанът на "Хебър" Здравко Лазаров успя да върне един гол от фаул при достигналия класически израз резултат за гостите, които в 82-та минута поведоха с 0:3. Две минути по-късно Лазаров успя да върне един гол.

В желанието си да постигнат изравняване на играта домакините , още в началите минути на второто полувреме реализираха поредица от атаки, но, за съжаление, те се оказаха безплодни.
Чавдарци изнесоха далече пред вратата си защитната линия и хебърци  често попадаха в капана на изкуствените им засади.Едва в 84-та минута Лазаров отбеляза единственото засега попадение.  Ударът  му разтърси напречената греда , топката се удари в голлинията, после в страничния стълб и влезе във вратата. Така резултатът минути преди края на мача е 1:3