Мобилна версия

ИНСТИТУЦИИ
Това е архивен сайт на PA media.
Актуалният сайт е на адрес: pa-media.net
Националите Хаджиев/Раев, при мъжете, и Динова/Ангелова, при жените, са шампионите на турнира по плажен волейбол в Пазарджик

Пазарджик Плажен волейболПървият турнир по плажен волейбол в Пазарджик донесе много емоции за зрители и участници. При мъжете шампиони станаха националите Кирил Хаджиев и Делчо Раев. На финала те победиха софиянците  Николай и Михаил Атанасови, които влязоха в основната схема след квалификации.

При жените титлата спечели двойката  Ася Динова / Светла Ангелова, надигравайки с категоричното 2:0 гейма  Ирена Мишонова / Ивана Боянова.

Всички резултати от последния финален ден.