Христо Калоянов награди победителите в благотворителния футболен турнир, организиран от МГЕРБ- Панагюрище

Футбол, Панагюрище, ГЕРБ, Общо 1800 лева бяха събрани чрез станалия традиция благотворителен футболен турнир, организиран от МГЕРБ- Панагюрище. Средствата ще бъдат дарени на абитуриенти в неравностойно положение от средногорската община.

Победител в състезанието стана отборът на “Асарел-Медет” , който на финала победи тима на “Свежарите” с 5:2. На трето и четвърто място останаха “Оптикс” и организаторите от МГЕРБ. Наградите бяха връчени от народния представител Христо Калоянов.
За най-добър вратар бе отличен стражът на “Свежарите” Петър Дедев, а за най-полезен състезател Петър Ангелов от “Асарел-Медет” АД. Голмайстор на турнира е Костадин Улучев.