В полицейското първенство по футзал отборът на ЦСПП се класира на второ място

ЦСПП ПазарджикВ края на миналата седмица приключи Градското първенство по футзал за служители на МВР. Провелото се в два дни състезание срещна осем отбора от спортни клубове към дирекции на вътрешното министерство и Националната служба за охрана.
Отлично се представиха момчетата от спортен клуб „Астра“ при Центъра за специализация и професионална подготовка в Пазарджик. Те се класираха на второ място изпреварени след много оспорвана борба единствено от отбора на НСО. Доволен от представянето им остана и треньорът на отбора Тодор Тодоров, който е старши-преподавател н полицейското учебно заведение. В мача за трето място победител стана тимът на ОДМВР-София, побеждавайки столичното управление на ПБЗН.