Важна победа за "Хебър" в "Добрич"
ВК Хебър
Момчетата на Атанас Петров постигнаха важна, макар и трудна, победа срещу "Добруджа" с 3:2 гейма. След загубата домакините се озоваха на трето място във временното класиране, а втори вече е отборът на "Марек" (Дупница), който победи "Монтана" с 3:1  в домакински мач. "Хебър" е начело с 18 точки, Марек - с 13, а "Добруджа" - с 13.
Резултатите в отделните части са показателни за оспорваността и драматизма на срещата в Добрич - (23:25; 25:21; 25:14; 22:25; 12:15).
С най-голям точков принос за победата на "Хебър" този път са  Спас Байрев с 20 точки и Тодор Алексиев със 17 точки.

Това бе една колективна победа, дело на целия отбор. Всеки даде по нещо, за да се поздравим с успех в труден мач като гости. Двубой с много приливи и отливи от двете страни на мрежата. Като цяло показахме характер и съм доволен, че всички състезатели допринесоха за победата.
Първи сме в класирането на Суперлигата, но това още не значи нищо. Няма време за отпускане, трябва да гоним победи в следващите срещи за да запазим върха в таблицата, коментира пред bgvolleyball.com ст. треньорът на "Хебър" Атанас Петров.