Четвърта поредна победа на Хебър, този път срещу ЦСКА
Пазарджик
Пазарджишкият волейболен тим се наложи с 2:3 гейма над червените тази вечер като гост.
В столичната зала "Васил Симов" момчетата на Атанас Петров извоюваха трудна четвърта поредна победа от началото на шампионата в Суперлигата.
В отделните части - 25:23; 17:25; 25:21; 16:25; 12:15

Тази страница е видяна: 567

Публикувано от: pamedia на Monday 04 November 2019 - 00:20:30

Хебър е на върха в класирането на Суперлигата след трета поредна победа с 3:0 на гейма
Девета поредна победа за "Хебър"
ЦСКА успя да вземе само един гейм срещу Хебър - без разместване на върха в Суперлигата
„Училище за родители” за четвърта поредна година
За четвърта поредна година служителките от РУ-Пещера се включиха активно в благотворителен базар
За четвърта поредна година „Гордея се с труда на моите родители“ събра деца в „Асарел-Медет“
За по-малко от седмица "Хебър" ще играе два пъти срещу "Чавдар" Етрополе, след като отстрани ЦСКА 1948 с 10:9
Първа домакинска победа на "Хебър" в Суперлигата с разгромното 3:0 срещу "Левски"
"Хебър" с безапелационна победа и срещу "Берое"