"Хебър" победи "Монтана" с 3:0 на финала в турнира “Купа Пазарджик”
ВК Хебър
Волейболният "Хебър" победи категорично и втория български участник в турнира за
“Купа Пазарджик”. Момчетата на Атанас Петров надиграха "Монтана" с 3:0 гейма. В отделните части: 25-22; 26-24; 25-19.
В първата си среща пазарджишките волейболисти бяха категорични и срещу ЦСКА - 3:0 (25-22; 25-20; 25-18).
В оспорван двубой "Хебър" загуби с 2:3 от румънския CS Arcada Galați (25-18; 27-25; 17-25; 24-26; 13-15).
В следващите дни предсезонната подготовка на пазарджишкия тим ще е насочена към сблъсъка за Суперкупата на България, който е на  11 октомври срещу Нефтохимик (Бургас).Двубоят ще се играе в столичната зала "Христо Ботев"  от 18:30 ч.