Със 7 медала се завърнаха от Сандански състезателите на СК „Палашев“
СК ПАЛАШЕВ

От състезанието в Сандански „Акватлон и Супер спринт триатлон“ състезателите на СК „Палашев“ се завърнаха със седем медала. Борислав Палашев, Маурисио Папазов, Никол Колишева и Кристияна Димова се състезаваха в “Супер Спринт Триатлон” с дистанция 300 м. плуване – 10 км колоездене – 2 км бягане. Емил Калоянов се състезава в “Акватлон” с дистанция 1 км бягане – 300 м плуване – 1 км бягане. Емо се представи изключително достойно в първото си състезание, влизайки в топ 10. От него тепърва ще очакваме изненади и много големи успехи, коментираха от треньорския състав.
Ето и класирането на призьорите:

Борислав Палашев – 1-во място при набор 00, 01, 02, 03; 2-ро място в общото класиране - мъже.
Маурисио Папазов – 1-во място при набор 04, 05; 3-то място в общото класиране - мъже.
Никол Колишева – 1-во място при набор 04, 05; 1-во място в общото класиране - жени.
Кристияна Димова – 2-ро място при набор 04, 05; 4-то място в общото класиране - жени.