След победата в Симитли утре "Хебър" приема "Балкан" /Ботевград/, вратарски проблем за Танчо Калпаков

Пазарджик
В първото от двете си последователни домакинства ФК "Хебър"  приема на стадион "Георги Бенковски" ФК "Балкан" /Ботевград/ в среща от Третия кръг на Югозападната Трета лига. Началото е в 18:00 ч. на 22 август /сряда/. В събота, на 25 август, пазарджишкият отбор играе срещу "Банско" отново на  стадион "Георги Бенковски".

Във Втория кръг момчетата на Танчо Калпаков победиха като гости "Септември" (Симитли) с 2:0 след попадения на Руслан Иванов от дузпа и Георги Недялков и са трети във временното класиране с 4 точки след "Пирин" /Разлог/ и "Германея" (Сапарева баня) с по 6 точки.

"Балкан" е на 11-о място с 3 точки, а "Банско" са пред-предпоследни с две загуби и 0 точки.
За получения червен картон в Симитли вратарят на "Хебър" Дебърлиев ще пропусне утре срещата, а титулярът Пангев е контузен и все още не е ясно ще бъде ли напълно възстановен. За ст. треньорът остава вариантът на вратата да пази юношата Спас Видев.

На официалната фейсбук страница на пазарджишкия тим припомнят, че входът е 2 лв.,  а деца до 14-годишна възраст влизат безплатно. Билети ще се продават в деня на мача на касите на стадион "Георги Бенковски".