RSS емисии



 
 Мобилна версия

ИНСТИТУЦИИ
oblast.pngcomunpaz.png
odmvr.pngobs2.png
tdnap.jpgrzipz.png
riosv.pngcpms.png
Това е архивен сайт на PA media.
Актуалният сайт е на адрес: pa-media.net
Онлайн тържество в ДГ „Валентина Терешкова“ за Деня на Християнското семейство
dg_v_t201120.jpg

Децата от група "СЛЪНЧО" проведоха на 20 ноември онлайн тържество за деня на Християнското семейство. Родителите бяха впечатлени от приложението на интерактивните методи в градината, взеха активно участие и направиха празника незабравим за децата.




[ Прочети още... ]
 Публикувано от: pamedia на Monday 23 November 2020 - 14:07:14

За коментари, обсъждания, мнения, предложения отиди във Форум НОВИНИ и избери или създай тема

изпрати на приятел изглед за печат


Подобни новини :
Празнична вечер за Деня на християнското семейство
Църквата и библиотеката заедно в Деня на християнското семейство
Младежите червенокръстци проведоха акция за Деня на християнското семейство
С беседа на епископ Яков ще започне концерта за Деня на християнското семейство в Пазарджик
Новобрачни двойки в Пещера с подаръци от Десислава Костадинова и ЖГЕРБ по повод Деня на християнското семейство
Деца от читалище "Пробуда" редят изложба за Деня на християнското семейство
Музикално-поетичен рецитал и изложба на децата от "Пробуда" за Деня на християнското семейство
21 ноември - Ден на християнското семейство
Днес е Въведение Богородично и празник на християнското семейство
Коледно тържество в Бошуля


Трябва да се логнете за да пуснете коментар на този сайт - ако не сте регистриран потребител кликнете тук за регистрация
 
     

ПОЛУЧЕНО ОТ ВАС:
@  
    ПМГ „К. Величков” навърши 50 години. През изминалите десетилетия гимназията постепенно се утвърди  като най-престижното учебно заведение в област Пазарджик. Нашето училище винаги се е отличавало от всички други в областта – с високия професионализъм на ръководството и учителите, с големите амбиции на нашите ученици, с дисциплината и желанието за успешна реализация в живота на нашите възпитаници. Над 90% от хилядите ученици, завършили гимназията, успешно завършиха и завършват висшето си образование в България и други страни. Има много класове, при който този процент е  100.
@  
 „На разсъмване всичко е розово“, но не само за 15 минути!
Учениците от ОУ „Проф. Иван Батаклиев” за поредна година  се включиха в  разнообразни дейности и инициативи, обединени под мотото „Предай нататък”, с които отбелязаха   Международния  ден за борба с насилието и тормоза в училище, познат още като  Ден на розовата фланелка.

@  
НУ „Отец Паисий“ почете паметта на Левски с урок, посветен на 148 години от обесването. Патриотичният урок се проведе във  II А клас със съдействието на РБ „ Никола Фурнаджиев“ гр. Пазарджик по НП „Съвременна образователна среда“ – „Библиотеките като образователна среда“. 

 
   

 
jobsora
 
        
СПРАВОЧНИК
ЗА ЗДРАВЕТО
Безплатни консултации с водещ онколог от чужбина в Пловдив и Кърджали
Доц. д-р Ибрахим Йълдъз, специалист по медицинска онкология от болници Acibadem в Турция, ще проведе безплатни консултации на 6 март 2021 г. в Кърджали и Пловдив. Консултациите са подходящи за пациенти с онкологични диагнози, които се интересуват от второ мнение или от възможностите за лечение.

Д-р Алексей Лещански е Лекар на годината на „Уни Хоспитал“
Лекар на годината за 2020 година на МБАЛ „Уни Хоспитал“ е д-р Алексей Лещански – специалист по анестезиология и интензивно лечение и лекар в Отделението по анестезиология и интензивно лечение. 
В „Селена“ жена роди нормално след предишно секцио
Нормално раждане след цезарово сечение е възможно, доказаха за пореден път специалистите в УСБАЛАГ „Селена“.
Този сайт използва e107, който се разпространява с условията, залегнали в GNU GPL Лиценза.
Политика за употреба на бисквитки (cookies)////Политика заповерителност
Време за изпълнение: 0.1632 сек., 0.0918 от тях за заявки.